ART Hotel

Šv. Jokūbo g. 9, Druskininkai

Nuo 58 Eur už naktį

Poilsis Druskininkuose išties bus įsimintinas ir malonus, jei apsistosite viešbutyje „Art Hotel“, kurio pastebėti tiesiog neįmanoma. Viešbutis įsikūręs pačioje Druskininkų senamiesčio širdyje, iš aplinkinių pastatų išsiskiriantis retro architektūra, dvelkiančia praėjusio amžiaus kurortinio… Daugiau

Nurodykite atvykimo ir išvykimo datas.

Aprašymas

Poilsis Druskininkuose išties bus įsimintinas ir malonus, jei apsistosite viešbutyje „Art Hotel“, kurio pastebėti tiesiog neįmanoma. Viešbutis įsikūręs pačioje Druskininkų senamiesčio širdyje, iš aplinkinių pastatų išsiskiriantis retro architektūra, dvelkiančia praėjusio amžiaus kurortinio miestelio atmosfera.

Šį pastatą, dabar tapusį viešbučiu, galima pavadinti daug išgyvenusiu ir mačiusiu. Gili praeitis atsispindi šio pastato interjere. Viešbučio medinės sienos, foje esantis židinys – viskas buvo kruopščiai atnaujinta paliekant unikalų pastato grožį. Rafinuotas ir subtilus „Art Hotel“ eksterjeras puikiai dera su naujausiomis technologijomis inžinerijos ir statybos srityje.

Kiekvieni namai turi savo „veidą ir sielą“. Jūsų apgyvendinimas Druskininkuose, „Art Hotel“ viešbutyje, leis jums pasijusti kaip aktoriui ar aktorei savo gastrolių metu. Paslaugus personalas pasistengs patenkinti visus Jūsų pageidavimus.

Sąlygos ir taisyklės

Užsakymo apmokėjimo, patvirtinimo ir atšaukimo sąlygos nustatytos pagal apgyvendinimo įstaigos ar paslaugų teikėjo patvirtintas taisykles. Iškilus klausimams kreiptis info@lekiam.lt

Atvykimas

Atvykimas: 12:00 PM
Išvykimas: 02:00 PM

Viešbučio patogumai

  • Vieta automobiliui
  • Internetas
  • Miesto centre
  • Senamiestyje