Apgyvendinimas ir poilsis Lietuvoje: viešbučiai, SPA centrai, konferencijų centrai

Informacija ir užsakymaiinfo@lekiam.lt
nuo € 69,00
Užsakyti!

Poilsis Druskininkų vandens parke su nakvyne pasirinktame viešbutyje

SPA programos

, Lekiam.lt, Maironio g. 22, Druskininkai
SPA programos Poilsis Druskininkų vandens parke su nakvyne pasirinktame viešbutyje

Pramogos Druskininkų vandens parke su nakvyne ir pusryčiais pasirinktame viešbutyje. Pasiūlymo kaina dviems asmenims – nuo 69 EUR.

Druskininkų vandens parkas – tai 20 pirčių, įrengtų pagal įvairių pasaulio šalių tradicijas ir vandens pramogų kompleksas su baseinais, pirčių ir nusileidimo kalnelių zona. Vandens pramogose lankytojus džiugina 6 atvirų ir uždarų nusileidimo kalnelių bokštas bei po įspūdingu kupolu esanti baseinų zona, iš kurios galima grožėtis Nemuno upės panorama. Ekstremalams, išbandžiusiems ilgiausią, net 212 metrų, nusileidimo kalnelį, pasigalynėjusiems su bangomis jūros bangų baseine bei srauniojoje upėje, siūloma jėgas atgauti poilsio erdvėje, masažinėse voniose, vandens kaskadose arba pasinerti į pirčių erdvės malonumus.

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

  • 3 val. apsilankymas Druskininkų vandens ir pramogų parke su pirčių zona
  • Nakvynė su pusryčiais dviviečiame kambaryje, pasirinktame viešbutyje

Apgyvendinimas

Jūsų patogumui siūlome rinktis vieną iš 4 arčiausiai Druskininkų vandens parko esančių viešbučių. Jei šie viešbučiai Jums netinka, skambinkite mums telefonu 8 655 03302 ir mes padėsime išsirinkti geriausią variantą.

Viešbutis „Dainava“

Viešbutis yra pačiame miesto centre, šalia Druskininkų vandens parko, netoli atnaujintų miesto gydyklų, pramogų aikštės.

Viešbutis „Pušynas“

Jaukus viešbutis pačiame Druskininkų miesto centre. Pro langus atsiveria vaizdas į autentišką, neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčią. Tik keli žingsniai iki Druskonio ežero, Druskininkų gydyklų, Druskininkų vandens parko, „One nuotykių parko“ ar Nemuno upės.

Viešbutis „Simpatija“

Viešbutis Druskininkų miesto centre siūlo tikrą poilsį jaukiuose kambariuose, nuoširdų aptarnavimą ir atgaivą išvargintam kasdienių skubėjimų kūnui ir sielai. Viešbutis yra patogioje vietoje, pėsčiomis galima pasiekti pagrindines turistų lankomas vietas, prekybos ir pramogų centrus, Druskininkų gydyklą, Druskininkų vandens ir pramogų parką, vandens procedūrų parką SPA „Druskininkai“.

Viešbutis „Europa Royale Druskininkai“

4 žvaigždučių viešbutis įsikūręs miesto centre, šalia Druskininkų vandens parko, sujungtas stikliniu koridoriumi su Druskininkų gydykla.

 
SPA programos Poilsis Druskininkų vandens parke su nakvyne pasirinktame viešbutyje SPA programos Poilsis Druskininkų vandens parke su nakvyne pasirinktame viešbutyje SPA programos Poilsis Druskininkų vandens parke su nakvyne pasirinktame viešbutyje SPA programos Poilsis Druskininkų vandens parke su nakvyne pasirinktame viešbutyje

Išbandėte? Palikite atsiliepimą

 

Užsakykite internetu arba telefonu +370 655 03302

Pasirinkite paketo datą ir/ar trukmę:
Nėra suplanuotų išvykų 2017-01-20 – 2017-01-21 dienomis. Pabandykite pakeisti pasirinktas datas.